E martë , 27 Qershor 2017
Kreu / Rozë / Zbulohen FOTOT intime të Kardashian me shqiptarin e famshëm

Zbulohen FOTOT intime të Kardashian me shqiptarin e famshëm

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq.

Fytyra e saj shkëlqen gjithmonë, dhe kjo falë makijazhit që i bën shqiptari Mario Dedivanovic.

Shqiptari i njohur ka treguar se puna e tij në fakt ka të bëjë me gjithë fizikun e yllit të famshëm. Artisti shqiptar i makijazhit ka fatin ta prekë Kimin.

Ai i ka publikuar disa imazhe ku tregonte për rregullimin që i kishte bërë 36-vjeçares për pjesëmarrjen në evenimentin e MTV VMA.

Si pjesë e punës së tij, stilisti nga Mali i Zi i ka prekur edhe zonat më intime të Kim.

Në fotografi, ai shfaqet duke u kujdesur për këmbët e bukuroshes, të pasmet dhe për zonën intime.

“Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskena e dukjeve të mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016. Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para një dalje në tapetin e kuq. Kur një femër ka nevojë për makijazh trupor, unë duhet të punoj. Punë e vështirë”, ka thënë ai me shaka.

Mos humbisni

Samanta tërësisht pa komplekse! Këtë herë do t’ju befasojë! (Foto)

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet në …

Një koment

  1. Shum shum bukur ka lezet keshtu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.