Kreu / Rozë / Vjen me kalendar super-seksi (Foto)

Vjen me kalendar super-seksi (Foto)

Vjen me kalendar super-seksi

E dimë se po vjen fundi i vitit, kur shumë bukuroshe dinë të na gëzojnë me kalendarë seksi. Dhe pikërisht zeshkania britanike Kelly Brook, në Instagram ka postuar një foto nga kalendari i saj seksi për vitin 2016.

Image

Modelja dhe aktorja e bukur, tashmë disa vite vazhdon të dekoroj muret dhe zyrat e adhuruesve të saj në mbarë botën, prandaj edhe për vitin e ri, ajo ka përgatitur befasi të radhës, shkruan Zeri.info.

“Së shpejti do ta keni kalendarin tim të ri. Këtë herë do të jetë edhe më i nxehtë se herëve tjera. Mezi pres që të jetë gati dhe të vij tek ju”, ka shkruar Kelly. Mirëpo, ajo që ndoshta këtë herë nuk do t’u pëlqej adhuruesve të saj, është fakti se ajo së fundmi ka humbur mjaft kilogramë, duke humbur edhe format e bujshme të trupit, për çka edhe ka qenë e njohur dhe e adhuruar.

Image

Ajo vitin që shkoi ishte shpallur si femra me trupin më seksi, pikërisht për shkak të këtyre formave trupore.

Image

Mirëpo, edhe pse ajo ka qenë një përkrahëse e madhe e idesë që pranimit të femrave me forma të plota në botën e modës, ajo kishte vendosur të marrë rrugën e shumë femrave të famshme, duke iu nënshtruar dietës, shkruan më tej zeri.info.

Image

Edhe më tutje duket mrekullueshëm, por më nuk i ka ato format për të cilat çmendeshim dikur.

Image

Ajo është mburrur se falë dietës dhe ushtrimeve rigoroze, ajo ka arritur të humbë mbi 6 kilogramë.

Mos humbisni

Histori erotike +16 / Seks i çmendur me pronaren në bodrum

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com