Kreu / Rozë / VIDEO / Rama batuta dhe humor në ‘6 ditë pa Ermalin’
Rama i përgjigjet Ermal Mamaqit

VIDEO / Rama batuta dhe humor në ‘6 ditë pa Ermalin’

Kryeministri Edi Rama ka qenë të premten mbrëma i ftuar në emisionin satirik te Ermal Mamaqit ‘6 ditë pa Ermalin’, ku ka treguar një tjetër anë të tij, jashtë politikës, duke mos kursyer as batuat.

Mos humbisni

Aksidenti tragjik në Velipojë, Ija e Besit ka një thirrje rrënqethëse. Duhet ta dëgjoni! /Foto

Aksidenti tragjik në Velipojë dhe ai i dy netëve më parë në austradën Tiranë-Durrës, ku …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com