E premte , 24 Shkurt 2017
Kreu / Rozë / VIDEO / Rama batuta dhe humor në ‘6 ditë pa Ermalin’
Rama i përgjigjet Ermal Mamaqit

VIDEO / Rama batuta dhe humor në ‘6 ditë pa Ermalin’

Kryeministri Edi Rama ka qenë të premten mbrëma i ftuar në emisionin satirik te Ermal Mamaqit ‘6 ditë pa Ermalin’, ku ka treguar një tjetër anë të tij, jashtë politikës, duke mos kursyer as batuat.

Mos humbisni

Gjeni një dhomë se e tepruat. Çifti nuk përmbahet në plazh (FOTO 16+)

Përkrah dashurisë së saj, Danielle Armstrong duket sikur ka mbërritur në qiellin e shtatë. Modelja …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.