Kreu / Kuriozitete / Vajza vini re! Meshkujt kompleksohen nga këto gjëra

Vajza vini re! Meshkujt kompleksohen nga këto gjëra

Do thoni që meshkujt nuk kanë frikë? Epo ja që gaboni, ata kompleksohen dhe kanë frikë nga këto gjëra kur janë me një femër.

Ata duken aq të fortë dhe vendimtar! Megjithatë, ky është vetëm një tjetër stereotip i imponuar nga shoqëria shkruan bright side10 gjëra që në të vërtetë shqetësohen shumica e djemve edhe pse nuk e shprehin atë, janë:

1. Si duket trupi i tyre

2. Paratë

3. Lartësia

4. Burrat e tjerë mund të jenë kërcënim (Xhelozia)

5. Përvojë të vogël në marrëdhënie

6. Flokët

7. Ushqimi

8. Marrëdhënia e tyre me të dashurën e tyre

9. Sa partnerë kishte një vajzë para tij

10. Shprehja e hapur e emocioneve

Mos humbisni

31 thënie të mençura nga mafiozët më të mëdhenj në botë për të pasur sukses

Ata janë të dhunshëm, të pamëshirshëm, kanë shkaktuar me veprimet e tyre shumë fatkeqësi, por …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.