E premte , 28 Prill 2017
Kreu / Tag Archives: vajza eli fares

Tag Archives: vajza eli fares

Eli Fara tregon pse nuk martohet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara ka treguar arsyet pse nuk është martuar përsëri. Në një intervistë për Kosovaren, Eli Fara ka thënë nuk deshti të rrezikoi të ndahej përsëri të cilën e quan gjë si të rrezikshme. “Mund edhe të martohesha dhe të më binte prapë diçka shumë zhgënjyese …

Lexo më shumë