Kreu / Tag Archives: luani

Tag Archives: luani

Horoskopi ditor, e martë 25 tetor 2016

horoskopi ditor

DASHI Yjet mund ta ndezin sot jeten tuaj ne cift. Mundohuni ta kontrolloni veten dhe te mos beni asgje te pamenduar mire. Beqaret duhet te tregohen me te arsyeshem dhe te mos fillojne asnje lidhje kot se koti. Do ndiheni me keq sesa tani qe jeni vetem. Per planin financiar do jete dite …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 24 tetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni te dy palët me humor te mire dhe gati për te bere edhe çmenduri te vogla. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe me mire te qëndrojnë me miqtë ne mënyrë qe …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, 20 tetor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, 20 tetor 2016 DASHI Meqe asnje planet nuk do ndikoje ne jeten tuaj ne cift, ajo nuk do kete ndryshime shume te medha. Komunikimi do jete i mire dhe do ndiheni te qete. Beqaret nga ana tjeter do kene mundesi te njohin persona te rinj me te cilet mund te krijojne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 18 tetor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e martë 18 tetor 2016 Dashi Do jeni me entuziaste sot ju qe jeni ne cift dhe kaloni momente te mrekullueshme prane partnerit. Ai do mundohet t’ua plotesoje te gjitha deshirat qe ju te ndiheni me mire. Beqaret ne pergjithesi do kene nje dite te qete. Nese dilni …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 17 tetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Mos u tregoni sipërfaqësorë në punë, ndonëse këto ditë lodhja ka qenë e madhe duke dalë mbi kapacitetin tuaj. Ndaloni për një moment për të kuptuar se si mund t’i kaloni më lehtë pengesat. Mos u tregoni të druajtur por kërkoni ndihmë nëse keni nevojë. Demi Gjatë kësaj të …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 16 tetor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e diel 16 tetor 2016   Dashi Do ndiheni te lumtur ne krahët e partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe çdo gjë mes jush ka për te ecur për mrekulli. Shfrytëzojeni çdo çast sa me shume qe te mundeni. Beqaret do marrin ftesa dhe propozime gjithë kohës, kështu …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 15 tetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Sot do jete një dite e jashtëzakonshme për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni plot momente pasionante me partnerin dhe çastet intime do jene si asnjëherë me pare. Beqaret do jene te lire te bëjnë atë qe dëshirojnë. Mundësitë për te bere ndryshime do ekzistojnë. Ne planin …

Lexo më shumë