Kreu / Tag Archives: lajmet e sotme (page 2)

Tag Archives: lajmet e sotme

Gazetarët, protestë te Bashkia e Tiranës kundër censurës

gazetarët

Gazetarët kanë protestuar sot para Bashkisë së Tiranës, kundër censurës mediatike. Gazetarët akuzojnë kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj se ka ndërhyrë duke përdorur influencë të paligjshme në media për të bllokuar transmetimin e dy investigimeve  për vdekjen e 17-vjeçarit Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës. Bëhet fjalë për shkarkimin e …

Lexo më shumë

VIDEO / Deputetja jep gji në Parlament

deputetja

Deputetja e Parlamentit islandez Unur Bra Konradsdotir ka mbajtur fjalim duke e mëkuar foshnjën e vet, vajzën një muaj e gjysmë, gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, transmeton Koha.net. Ajo me këtë rast ka thënë se mëkimi është gjëja më e natyrshme në botë. Deputetja me orientim të djathtë e Partisë për …

Lexo më shumë

Imazhe sëmundjesh mbi paketat e cigareve

cigareve

TIRANE, 13 Tetor/ATSH/-Pas ndalimit të duhanpirjes në ambiente të mbyllura, Shqipëria i bashkohet vendeve të tjera të Europës për tregtimin e paketave me imazhe të pasojave të duhanpirjes. Kjo shihet si mase një tjetër për reduktimin e duhanpirësve dhe mosjoshjen e atyre që e nisin rishtazi duhanin, masë e cila …

Lexo më shumë

Skema/ Seks për 100 euro në Bllok, arrestohen 7 persona

Si i shfrytëzonte si prostituta

Policia e kryeqytetit ka finalizuar operacioni “Mustang”, duke vënë në pranga 7 shtetas për veprën penale të “Shfrytëzimit të prostitucionit” dhe “Prostitucionit”. Si rezultat, janë arrestuar në flagrancë dhe ndaluar shtetasit: Nik Gjonikaj, lindur ne Laç dhe banues në Tiranë, i dënuar më parë për “Prodhim, shitje të narkotikëve”, Melsi …

Lexo më shumë

Bashkëshortja e Dr Florit: Ja mesazhi i tij i fundit

Bashkëshortja e Dr Florit

Rrëfimi i bashkëshortes së Dr.Florit: Kam një mesazh të fundit prej tij Ishte aq i vrullshëm sa dhe jetën preferoi të shijonte ashtu me nxitim. Brenda një dekade ata i përjetuan të gjitha, u dashuruan, u martuan, u bënë prindër dhe u ndanë. Një ndarje thjesht fizike kjo për Blerina …

Lexo më shumë
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com