Kreu / Tag Archives: lajm (page 2)

Tag Archives: lajm

Largimi i Sokol Ballës si “lajm pozitiv”

Nga Mero Baze Sokol Balla nuk do të jetë më drejtor i lajmeve në Top Channel, duke i hapur rrugë një politike të re editoriale në këtë televizion. Ndryshimi ka nisur me nervozizmin e dukshëm të këtij televizioni në raport me kryeministrin  javët e fundit, dhe duket se po institucionalizohet. …

Lexo më shumë

Horoskopi i nxehtë për meshkujt dhe femrat

Horoskopi i nxehtë për meshkujt dhe femrat PËR MESHKUJT: Dashi Burrat Dash jane shume “reaktive”: nuk duhet pritur shume per ti ndizur seksualisht! Deshira e tyre eshte qe te kenaqin femren: te mos e bejne te kenaqet eshte nje humbje e tyre, nje atentat kunder egoizmit te tyre. Mundet qe ata ti …

Lexo më shumë