Kreu / Tag Archives: karriera

Tag Archives: karriera

Mundësi punësimi, “Hidh hapin tënd…”

• Ke përfunduar studimet dhe je në kërkim të punës tënde të parë? • Po kërkon Praktika apo Internshipe si një hap i rëndësishëm drejt tregut të punës? • Ke nevojë për Trajnime Workshope? • Dëshiron të informohesh rreth bursave të studimit jashtë vendit? Është koha tani! Fakulteti i Ekonomisë …

Lexo më shumë

Horoskopi 2016, ja si do t’ju ecë viti i ardhshëm

Horoskopi 2016

Horoskopi 2016, ja si do t’ju ecë viti i ardhshëm   DASHI Ju keni një karakter shpërthyes. Shumëllojshmëri eksperiencash të bukura ju presin gjatë gjithë vitit 2016 falë planetit të Jupiterit që është në një rrugë me Luanin duke krijuar situata pasioni, kreativiteti dhe vetëshprehje. Koha më e favorizueshme për …

Lexo më shumë