E hënë , 24 Prill 2017
Kreu / Tag Archives: demid

Tag Archives: demid

Horoskopi 16 Janar 2016

horoskopi ditor

Dashi Do jeni mjaft sensualë sot ju të dashuruarit dhe do bëni gjithçka për të afruar sa më shumë partnerin. Në aspektin profesional do të kërkoni me ngulm një mënyrë për të dalë nga një situatë e keqe, por s’do të bëni gjë tjetër përveçse do të përkeqësoni pozicionin tuaj. …

Lexo më shumë