Kreu / Rozë / Suedezja më seksi e momentit (Foto)
Suedezja më seksi e momentit (Foto)

Suedezja më seksi e momentit (Foto)

Suedezja më seksi e momentit

Jelly Devote është një modele suedeze që po ngjit me shpejtësi shkallët e modelimit. Format e saj perfektë kanë tërhequr vëmendje dhe jo pa shkak.

Old clips from when I lived in Sweden! On Sunday I go back to my small town Växjö for three weeks! So excited!!! ? little did I know that I would be my own boss, having some crazy months traveling and moving country a couple of times and now getting married! It's been a crazy year!!

Une vidéo publiée par Jelly – Work hard see results. (@jellydevote) le

Mos humbisni

Çfarë do t’i kërkonte Edi Rama Zotit? Ja si përgjigjet kryeministri

Duke shkëmbyer batuta me gazetaren Eni Vasili, kryeministri u pyet me shaka se çfarë do …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.