Kreu / Rozë / Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse
Seksi Kelly

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse

Aktorja dhe modelja Kelly Brook pas disa muaj mungese, është rikthyer furishëm me fotografitë e reja joshëse.

Në fillim të këtij viti ajo kishte startuar me dietën Atkins dhe rezultatet e para i ka prezantuar në fotografitë e reja të cilat i ka realizuar për kalendarin e vitit 2016. /Koha.net/

Seksi Kelly
Seksi Kelly

Baby Brookie ??

Une photo publiée par Kelly Brook (@iamkb) le

Mos humbisni

“Kam kaq ditë që bëj seks me motrën e gruas, nuk durova dot dhe e…”

LETRA E dashur psikologe, Prej disa javësh kryej marrëdhënie me motrën e gruas dhe kjo …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.