E enjte , 27 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse
Seksi Kelly

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse

Aktorja dhe modelja Kelly Brook pas disa muaj mungese, është rikthyer furishëm me fotografitë e reja joshëse.

Në fillim të këtij viti ajo kishte startuar me dietën Atkins dhe rezultatet e para i ka prezantuar në fotografitë e reja të cilat i ka realizuar për kalendarin e vitit 2016. /Koha.net/

Seksi Kelly
Seksi Kelly

Baby Brookie ??

Une photo publiée par Kelly Brook (@iamkb) le

Mos humbisni

Kështu duken këngëtaret tona pa “make up” (Foto)

Nëse ndonjëherë jeni mërzitur kur shikoni sesa perfekte janë vajzat e shoubizit shqiptar, pasi të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.