Kreu / Sport / Seks para ndeshjeve? E dashura e futbollistit të njohur: Po se mos luaj unë… /Foto

Seks para ndeshjeve? E dashura e futbollistit të njohur: Po se mos luaj unë… /Foto

“Sigurisht që jam ‘pro; seksit para ndeshjeve, se mos luaj unë në fushë”. Kështu është shprehur Michela Persico, e dashura e lojtarit të Juventusit, Daniele Rugani.

Gazetarja 26-vjecare ka zbuluar në një intervistë të fundit disa nga detajet e jetës private, me rastin e startit të programit televiziv “le Capitane”, i cili transmetohet çdo të premte në në “Spike Italia”.

Por a do të mjaftojë ëmbëlsia e saj për të bërë mbrojtësin e të Italisë të harrojë eliminimin e hidhur të kombëtares së tij nga Botërori “Rusi 2018”?

Persico e ka përshkruar kështu atë moment shumë të vështirë:

“Qaja dhe mendoja për ëndrrën e shuar të Danieles”. Nuk i mbajti dot lotët as Gigi Buffon, kapitani bardhezi dhe i Italisë, i cili po mbahej fort për krahut të ish-shokut të skuadrës, Bonucci.

Ama përveç Persicos në kastin e këtij programi televiziv janë edhe katër femra të tjera të lidhura aktualisht apo në të kaluarën me protagonistë të botës së futbollit.

Bëhet fjalë për shqiptaren Erjona Xhemaili, gruan e mesfushorit shqiptar të Montreal Impact në Kanada; Silvia Slitti, gruaja e ‘Pazzo’-s së Veronës; Emilie, ish e dashura e sulmuesit francez të Romës dhe Milanit, Menez; Jessica Melena, gjysmës së ëmbël të sulmuesit të Lacios dhe Italisë, Ciro Immobile.

Mos humbisni

Kjo është ‘bisha’ që Elseid Hysaj përdor jashtë fushës së futbollit

Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë dhe është kthyer …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.