E mërkurë , 7 Dhjetor 2016
Kreu / Kuriozitete / Rreh burrin me kamzhik pasi e kap me të dashurën
20151106134451433 (1)

Rreh burrin me kamzhik pasi e kap me të dashurën

20151106134451433 (1)

Rreh burrin me kamzhik pasi e kap me të dashurën

Një grua e zemëruar i bie burrit të saj me kamxhik, pasi ajo e zë atë me dashnore, transmeton koha.net.

Pasi ajo i pa ata duke shkuar në hotel së bashku, gruaja zgjodhi një mënyrë interesante e që shkakton shumë dhimbje për t’iu hakmarrë burrit.

Suzana Vesquez nga Peruja, dyshonte se burri i saj Jaime Zambrano ishte duke e tradhtuar atë.

Dhe si rezultat, ajo ndoqi burrin, i cili i tha asaj se do t’i takonte disa shokë, por ai hyri në një hotel lokal dhe u takua me të dashurën e tij, ndërsa gruaja pas i pa ata, rrahu burrin me kamzhik.

Mos humbisni

dddd-3-780x439_1479908529-3583027

Ja ç’do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur

Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.