Kreu / Politikë / Rama: Uroj që presidenti i BE të mos ketë qenë i pirë

Rama: Uroj që presidenti i BE të mos ketë qenë i pirë

Deputeti i LSI, Luan Rama, i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se shpresonte që presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker të mos ketë qenë i pirë me deklaratat e tij për reformat e suksesshme të qeverisë shqiptare.

Çollaku: Europol të nesërmen çfarë

Luan Rama: Unë uroj që Juncker të mos ketë qenë i pirë kur ka folur.

Qafoku: Si ishte kjo?

Luan Rama: Uroj të mos ketë qenë i pirë. E ka parë edhe Landi atë videon dhe bën sikur nuk e di.

Mos humbisni

A do ketë skenar dhe dhunë në 27 Janar? Kryemadhi paralajmëron policinë: Mos provoko se…

Kryetarja e Levizjes Socialiste per Integrim, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një bashkëbisedim me gazetarët nga …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.