E premte , 28 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Nora Istrefi me tre meshkuj të ndryshëm
nora_1450112885-9746185

Nora Istrefi me tre meshkuj të ndryshëm

Nora Istrefi me tre meshkuj të ndryshëm

Rikthehet Nora me tre meshkuj dhe ky është lajm i mirë. Fundviti e ka ri-aktivizuar këngëtaren e munguar, shkruan “Kosovarja”.

Nora rikthehet me tre meshkuj të ndryshëm. Pasiqë u bë nënë u largua disi nga muzika, por tani ajo po i ndez motorët dhe siç kuptojmë së shpejti vjen me projekte të reja.

Nora këto ditë ka dalë me Dj-në e saj, Dr.Majk dhe disa bashkëpunëtor të tjerë, shkruan “Kosovarja”.

Nora mes tre meshkujsh duket shumë bukur.

Nora Istrefi me tre meshkuj të ndryshëm

Nora Istrefi në Instagram

Mos humbisni

ciljeta

Çiljeta Xhilaga prezantuese e “Tu Si Que Vales Albania”

Tashmë është zyrtare, Çiljeta Xhilaga do të jetë prezantuese e edicionit të dytë të “Tu …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.