Kreu / Rozë / Nadeea zhvishet plotësisht (Foto+18)
nadeee.PNG

Nadeea zhvishet plotësisht (Foto+18)

Nadeea zhvishet plotësisht (Foto+18)

Ylli i muzikës pop në Amerikë, Nadeea Volianova, ka vendosur të zhvishet plotësisht. Ajo ka festuar daljen e filmit “Spectre”, duke kopjuar vajzën e artë Bond.

 Nadeea e ka lyer trupin me bojë te artë dhe ka sjellë këto foto.warning-nudity-russian-pop-star-nadeea-volianova-is-the-golden-james-bond-girl-from-1965s-goldfinger-in-honor-of-2

nadea warning-nudity-russian-pop-star-nadeea-volianova-is-the-golden-james-bond-girl-from-1965s-goldfinger-in-honor-of warning-nudity-russian-pop-star-nadeea-volianova-is-the-golden-james-bond-girl-from-1965s-goldfinger-in-honor-of-1

Mos humbisni

arditi-polici

Saimir Tahiri gjobit LIVE Ardit Gjebrean, ja pse

Duke ndjekur “24 ore me…” Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka vendosur të marrë një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.