E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Aktualitet / Muaji i parë i vitit, vijon lirimi i hapësirave publike
ndertim pa leje

Muaji i parë i vitit, vijon lirimi i hapësirave publike

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaron se vazhdon aksioni që në muajn e parë të vitit për lirimin e hapësirave publike.

Kyetari i Bashkisë Veliaj në nje status të tij ne Facebook, pasditen e së martës, shprehet se “Fushatë e muajit të parë? Ja që jo! Lirojmë hapësirat publike dhe parqet çdo ditë, se në Tiranë njerëzit janë më të rëndësishëm se rraqet. ‪#‎TiranaNëPunë ‪#‎Tirana Për Njerezit”.

Veliaj sjell imazhe të punës sot në kryeqytet për lirimin e hapësirave publike që do të vazhdojë edhe në vijimësi, deri në çlirimin e plotë të Tiranës nga ndërtimet e paligjshme dhe betonizimi.

Mos humbisni

te-kerukuarit

Policia publikon listën: Ja kush janë 12 më të kërkuarit (FOTOT)

Policia e Tiranës ka bërë ditën e sotme publike një listë me personat më të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.