Kreu / Rozë / Mesazhet e Ronaldos me bukuroshen ruse
Mesazhet e Ronaldos me bukuroshen ruse

Mesazhet e Ronaldos me bukuroshen ruse

Mesazhet e Ronaldos me bukuroshen ruse

Pas ndarjes me Irina Shaik, Ronaldo duket se është në një marrëdhënie më një tjetër ruse por kësaj radhe jo me një modele por me një valltare.

Një femër seksi, siç shihet edhe nga fotot, ka pohuar për një nga televizionet në Rusi se ajo bisedon shpesh me yllin portugez. Madje ajo ka konfirmuar se një nga bisedat e bëra mes tyre ajo e ka publikuar.

Ja mesazhet që ka këmbyer Ronaldo me valltaren ruse:

Ronaldo-1-compressor

Mos humbisni

getoari-1

Getoari ka një mesazh erotik për të dashurën e tij Marina Vjollca (FOTOT)

Ndonëse janë ndër çiftet më të përfolura shqiptare të showbizz-it dhe i shohim gjithmonë përkrah …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.