E shtunë , 24 Qershor 2017
Kreu / Rozë / Kjo superbombë angleze do t’ju nxehë në sekondë (Foto)

Kjo superbombë angleze do t’ju nxehë në sekondë (Foto)

Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”.

Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm. /Express/

Mos humbisni

Zbulohet foto intime e Marinës dhe Getit (FOTO)

Koncerti në Prishtinë i BabaStars është përfolur shumë në portale, pasi labeli i famshëm nga …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.