E martë , 6 Dhjetor 2016
Kreu / Kuriozitete / Kjo ngjarje do t’i trondisë britanikët për Krishtlindje
maxresdefault-4-700x394

Kjo ngjarje do t’i trondisë britanikët për Krishtlindje

Prince Philip, Duke of Edinburgh, Prince Harry, Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge stand on the balcony of Buckingham Palace following the Trooping the Colour ceremony in London on June 14, 2014.

Kjo ngjarje do t’i trondisë britanikët për Krishtlindje

Mediat britanike raportojnë se një vendim nga princi Charles do të shkaktojë debate të forta. Familja mbretërore do të ketë një princ të ri dhe këtë do ta shpallë Charles.

Bëhet fjalë për një dorëheqje nga froni duke ia kaluar të drejtën djalit të tij, Uilliam.

Ky njoftim do të bëhet natën e Krishtlindjeve, ndërsa pasardhës i mbretëreshës nga ai moment do të jetë Uilliami.

Mos humbisni

7332531-media_httpfarm5static_cgucc

A e blejnë paratë edhe lumturinë ? E tregon ky studim…

Lumturia e vërtetë ka të bëjë me marrëdhëniet njerëzore dhe jo me të mirat materiale,sipas …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.