Kreu / Kulturë / “Kaubojsi” publikon një libër autobiografik: Nga klandestin, u bëra kryetar partie…

“Kaubojsi” publikon një libër autobiografik: Nga klandestin, u bëra kryetar partie…

“Kaubojsi” Eduart Ndocaj ka publikuar ditën e sotme autobiografinë me titullin “Jeta ime”. Në këtë libër Ndocaj përshkruan jetën e tij, që nga emigrimi dhe deri te rikthimi në Shqipëri.

Libri nis me Ndocajn si klandestin, më pas se si u bë sipërmarrës, deputet dhe më pas kryetar partie. Publikimin e librit e ka njoftuar vetë “Kaubojsi”, që së fundmi ka kaluar në radhët e opozitës.

Mos humbisni

“Furtunë” në Top Channel, shkarkohet Sokol Balla, ja kush e zëvendëson

“Furtunë” në gjigantin mediatik Top Channel. Newsbomb.al, mëson se Top Channel ka shkarkuar nga detyra …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.