Kreu / Rozë / Kallashi pa të brendshme, Iva Aliko e konfirmon (VIDEO)

Kallashi pa të brendshme, Iva Aliko e konfirmon (VIDEO)

Iva Aliko dhe këngëtarja Kallashi ishin sot në emisionin “Zonë e Lirë”.

Aliko ishte gjysmë e zhveshur, ndërkohë Kallashi po ashtu provokuese tha se ishte pa të brendshme. Këtë fakt e konfirmoi Aliko e cila pa poshtë fustanit të saj.

“Është e vërtetë, Kallashi është pa të brendshme”, tha Aliko. /tvklan.al

 

Mos humbisni

Flori Mumajesi do t’iu bëj të qeshni me këtë video

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur të estradës. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.