Kreu / Aktualitet / Java e re nis me mot befasues! Të gjithë me sytë nga ….

Java e re nis me mot befasues! Të gjithë me sytë nga ….

Sipas parashikimeve sot dhe nesër lumi Drin, Buna dhe Liqeni i Shkodrës do të vazhdojnë të kenë prurje dhe nivele të larta. Lumenjtë e tjerë në të gjithë territorin nuk paraqesin rrezik.

Mësohet se ky informacion do të përditësohet nga IGJEUM sipas llogaritjeve të ardhshme dhe do të njoftoheni për çdo ndryshim në parashikimin e përmbytjeve.

RESHJET

Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare. Në lindje, në zonat malore priten reshje dëbore në 500m mbi nivelin e detit, në zona të kufizuara edhe më poshtë se ky nivel.

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 5 / 12; në vendet e ulëta: 5 / 12; në vendet malore: -2 / 6 °C.

ERA

Sot dhe nesër pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet dhe veri-lindje.

Mos humbisni

Aksidenti në Maminas, ja telefonata e fundit e Elena Avdillarit

zbardh detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, ku humbi jetën 23-vjeçarja …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com