Kreu / Rozë / Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)
6.PNG

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)

1

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)

Jemi mësuar t’i shohim të kuruara në detaj, me make up dhe veshje elegante. Por jo gjithmonë VIP-at shqiptare shkëlqejnë me trukimin e tyre.

Këtë herë kemi mbledhur disa foto ku ata shfaqen pa make up.

Shikoni se si duken ato pa tualet…

2 3 4 5 8 6

Mos humbisni

getoari-1

Getoari ka një mesazh erotik për të dashurën e tij Marina Vjollca (FOTOT)

Ndonëse janë ndër çiftet më të përfolura shqiptare të showbizz-it dhe i shohim gjithmonë përkrah …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.