E martë , 6 Dhjetor 2016
Kreu / Rozë / Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)
6.PNG

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)

1

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)

Jemi mësuar t’i shohim të kuruara në detaj, me make up dhe veshje elegante. Por jo gjithmonë VIP-at shqiptare shkëlqejnë me trukimin e tyre.

Këtë herë kemi mbledhur disa foto ku ata shfaqen pa make up.

Shikoni se si duken ato pa tualet…

2 3 4 5 8 6

Mos humbisni

ediela2-933x445_1480873443-1720749

Gjyshja nuk pranon veprimet e mbesës, ja çfarë i punon ajo në TV

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, Sara një vajzë e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.