Kreu / Kuriozitete / Huti shkakton aksident policit në makinë (Video)
Huti shkakton aksident

Huti shkakton aksident policit në makinë (Video)

Huti shkakton aksident makinës së policit

Një surprizë të pakëndshme e ka përjetuar një polic në Louisiana në ditën e Krishtlindjeve.

Lance Benjamin ishte duke vozitur i vetëm makinën e tij me dyert e dritareve hapur, duke patrulluar rrugët e qeta të Louisianas, kur ndjeu se diçka e goditi fuqishëm në fytyrë, shkruan CNN.

Ai së pari kishte menduar se është goditur nga një top futbolli, por më pas kishte parë që ishte goditur nga një hut, goditja e të cilit shkaktoi edhe një aksident të vogël, transmeton Koha.net. Huti kishte filluar më pas të përsëris sulmet e tij ndaj policit me kthetrat dhe flatrat e tij.

“Pasi u godita, u mundova që të mbajë kontrollin e makinës, hyra në një gropë, shmanga disa pemë, dhe më pas e shikoja hutin nga jashtë makinës, duke u kënaqur brenda saj”, është shprehur Benjamin.

Benjamin kishte pritur rreth 45 minuta jashtë makinës derisa huti të largohej nga aty.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=G7cicGRU_n8

Mos humbisni

universi paralel

Universi paralel: A ekzistojnë “kopjet” tona diku larg nesh?

Shumë larg prej këtu, në një galaksi që i ngjan shumë Rrugës së Qumështit, ndodhet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.