Kreu / Aktualitet / Horoskopi 6 Dhjetor 2015

Horoskopi 6 Dhjetor 2015

Horoskopi 6 Dhjetor 2015

Dashi 
Tregohuni të arsyeshëm ju të dashuruarit sepse në të kundërt mund të keni probleme të mëdha me njëri-tjetrin. Mendoni edhe për të ardhmen. Beqarët do të jenë të pavëmendshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat që do iu bëhen. Në planin financiar do i bëni llogaritë me kujdes dhe gjendja do mbetet e mirë për një kohë të gjatë. Do keni para edhe për të hequr mënjanë.

Demi 
Do argëtoheni pa fund pranë partnerit tuaj dhe nuk do doni të shkëputeni asnjë çast prej tij. Mbrëmja do jetë me emocionuese dhe plot ngjyra. Beqaret do fillojnë të mendojnë për të ardhmen e largët dhe ka rrezik të mos përfitojnë sa duhet nga mundësitë që do iu jepen. Buxheti do ketë tronditje për shkak të shpenzimeve të konsiderueshme që do kryeni.

Binjaket
Jeta juaj në çift do ju shqetësojë pa fund gjatë kësaj dite. Nuk do ndiheni aspak të qetë për t’u dashuruar me qetësi dhe me pasion. As beqarët nuk do jenë me fat në dashuri dhe ka mundësi të vazhdojnë të mbeten të vetmuar. Do ju duhet ende të presin disa kohë. Te ardhurat për fat të mire do kenë disa përmirësime të vogla.

Gaforrja
Do i zgjidhni më në fund problemet që ju kishin dalë në çift dhe do jeni më të qetë. Nuk do jeni me kokëfortë si më parë. Beqarët do ndihen gati të hedhin hapa me rëndësi dhe do përfitojnë sapo t’iu jepet mundësia. Deri në mbrëmje do ketë ndryshime rrënjësore. Mërkuri do ju detyrojë të tregoheni më të matur me shpenzimet.

Luani
Çiftet do kalojnë një ditë të mrekullueshme. Romanca do trokasë në portën tuaj. Jeni shume kureshtarë dhe do eksploroni gjera të reja. Beqarët do kenë surpriza në jetën e tyre sentimentale. Lëreni veten të lirë dhe tregohuni më të hapur. Financat do fillojnë të rriten.

Virgjeresha
Duhet të tregoheni të matur në lidhjen tuaj. Do keni keqkuptime me partnerin dhe debate. Duhet të tregoheni shumë diplomatë dhe të kujdesshëm. Zgjidhni fjalët e duhura për të kërkuar diçka. Beqaret do kërkojnë më shumë së kurrë një lidhje të qëndrueshme, por nuk do keni shume fat. Financat nuk do jenë të mira. Nëse ju duhet të bëni shpenzime, tregohuni të kujdesshëm.

Peshorja
Në planin sentimentale nuk do ju duhet të mundoheni shumë për të siguruar qetësinë. Do jeni në humor të shkëlqyer që të dy me partnerin/en dhe do dashuroheni pa dorashka. Beqarët do preferojnë të joshin në çdo moment. Financat nuk do jenë në momentin më të mirë kështu që do bëni mirë të shmangni shpenzimet e tepruara.

Akrepi
Do jeni në humor shumë të mire ju që jeni në një lidhje dhe do ja falni partnerit/es disa gabime që ka bërë. Mbrëmja do jetë edhe me pasiononte. Beqarët duhet te përfitojnë sa të mundin nga çdo lloj ftese që do ju bëhet dhe do e ndryshojnë statusin. Në planin financiar nuk do arrini dot të vendosni qëndrueshmërinë dhe nuk do arrini dot të kryeni shpenzimet e nevojshme.

Shigjetari
Pritet të vijë një ditë shumë premtuese për çiftet. Fati do ju ndihmojë dhe mjedisi do jete mjaft harmonik. Përfitoni sa më shumë. Nëse zemra juaj është ende e lire sot do keni mundësi të takoni dashurinë. Në planin financiar nuk do keni shume fat por as surpriza të këqija. Mundohuni të menaxhoni mirë buxhetin tuaj dhe mos bëni shpenzime marramendëse.

Bricjapi
Të dashuruarit nuk duhet të tregohen impulsiv sepse do bëjnë gabime të pandreqshme dhe do vuajnë tej mase. Ju beqarët do lodheni pak sot, por në fund do e gjeni personin që do ju përshtatet në çdo pikë dhe do filloni me të një lidhje afatgjatë. Ne planin financiar do ndërmerrni shume rreziqe vetëm për ta stabilizuar situatën. Shumë shpejt çdo gjë do shkojë mirë.

Ujori
Mos prisni fundin e ditës për t’u takuar me të dashurin e zemrës tuaj. Sapo të keni një mundësi flisni me të dhe i thoni të vije tek ju. Ju pret një ditë shume e bukur dhe plot ndjenjë. Beqarët duhet të përfitojnë sa më shume nga kjo ditë për të dale nëpër takime. Pranojini ftesat që iu bëhen. Situata financiare do përmirësohet, mos u shqetësoni fare.

Peshqit
Do keni nevojë për mbështetjen e miqve. Gjerat nuk po shkojnë ashtu si duhet në lidhjen tuaj dhe do jeni të mërzitur. Beqarët duhet t’i besojnë intuitës për të gjetur personin e duhur. Të jeni të sigurt se ajo nuk do iu zhgënjejë. Disa prej jush do përballen me probleme të mëdha financiare.

Mos humbisni

Pesë shenjat e horoskopit që fshehin një anë të errët

Shpesh ndodh që pamja e jashtme apo përshtypja e parë të na gënjejë! Kjo gjë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.