Kreu / Rozë / Hapen arkivat! Ja foto e Xhemi Shehut që do t’ju lërë pa fjalë

Hapen arkivat! Ja foto e Xhemi Shehut që do t’ju lërë pa fjalë

Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një vendim drastik për të mbyllur profilin e saj të Instagramit.

Xhemi Shehu ka habitur fansat e saj me këtë vendim.

Ndërkohë po sjellim në kujtesë  një foto të moderatores  kua ajo mbante syze optike. Nga realizimi i kësaj foto kanë kaluar shumë vite.

Tashmë Xhemi ka ndryshuar shumë dhe pamja e saj është mahnitëse.

/Gazeta Express/ 

 

Mos humbisni

Rikthimi i Vinit të “Portokallisë”… projektet në teatër dhe televizion

E kemi parë në teatër, në filma, si aktor humori dhe si moderator. Bëhet fjalë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.