Kreu / Rozë / Hapen arkivat! Ja foto e Xhemi Shehut që do t’ju lërë pa fjalë

Hapen arkivat! Ja foto e Xhemi Shehut që do t’ju lërë pa fjalë

Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një vendim drastik për të mbyllur profilin e saj të Instagramit.

Xhemi Shehu ka habitur fansat e saj me këtë vendim.

Ndërkohë po sjellim në kujtesë  një foto të moderatores  kua ajo mbante syze optike. Nga realizimi i kësaj foto kanë kaluar shumë vite.

Tashmë Xhemi ka ndryshuar shumë dhe pamja e saj është mahnitëse.

/Gazeta Express/ 

 

Mos humbisni

Këngëtarja e famshme shqiptare ka nevojë për një mashkull /Foto

Këngëtarja e famshme shqiptare prej vitesh tashmë është pjesë e njërës nga shtëpitë diskografike më …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.