E martë , 27 Qershor 2017
Kreu / Rozë / FOTO/ Vit i ri, “look” i ri për Mira Kazhanin

FOTO/ Vit i ri, “look” i ri për Mira Kazhanin

Prej disa vitesh e shohim gazetaren e moderatoren Mira Kazhani në ekran, besnike të flokëve të saj jo shumë të gjatë, me pak onde shumicën e herëve.

E sigurisht që ky ndryshim radikal i Kazhanit në “look” ishte një surprizë. Ajo i ka prerë flokët shumë shkurt dhe i ka ngjyrosur më të errëta.

Mund të themi se na pëlqeu jashtëzakonisht! Në fakt vetë Mira akoma nuk i ka suprizuar afro 50 mijë ndjekësit e saj në Instagram pasi në llogarinë e saj vazhdojnë të jenë fotot me modelin e “vjetër”. Imazhin e ri të Mirës na e ka prezantuar profesionistja që e ka realizuar, Ujvara Haxhiaj.

Flokët shkurt si Mira Kazhani janë për mua “look”-u i vitit. Tregojnë besim dhe elegancë”, ka shkruar ajo.

15801587_1555976157752853_569569716_n

Mos humbisni

Samanta tërësisht pa komplekse! Këtë herë do t’ju befasojë! (Foto)

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.