Kreu / Botë / FOTO: Nga Porsche, te Jaguar! Presidenti rrafshon me buldozer makinat e kriminelëve

FOTO: Nga Porsche, te Jaguar! Presidenti rrafshon me buldozer makinat e kriminelëve

Ai është bërë i njohur për aksionin për të vrarë, jo arrestuar, gjithë trafikantët e drogës në vend, madje edhe përdoruesit e saj.

Por së fundmi presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, ka përfunduar në faqet e para, pasi ka vendosur të shkatërrojë me bulldozer makinat super luksoze të sekuestruara të kriminelëve.

Një veprim i pakuptueshëm, ndërkohë që ato mund të shiteshin, pasi vlejnë miliona dollarë.

Duterte tha se hekuri i këtyre makinave do të përdoret për makina lodër.

Mos humbisni

Policia jep detaje/ Zarfi kërcënues për Meghan Markle dhe Princ Harryn

Një zarf i ardhur në adresë të Princ Harryt dhe të fejuares së tij Meghan …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com