E premte , 28 Tetor 2016
Kreu / Aktualitet / Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro
1

Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro

Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro

Që me hedhjen në treg të kamerës së fundit të kompanisë GoPro, Hero 4, janë shkrepur foto fantastike nga njerëz në të gjithë botën, foto këto që të lënë pa frymë. Kamera GoPro Hero 4 mund të regjistrojë video me rezolucion 4K me shpejtësi 30 pamje në sekondë. Ajo ka një ekran me prekje. Kamera është 12 megapikselë me hapje f/2.8.

Falë kësaj kamere janë realizuar një sërë fotosh shumë të bukura, të cilat janë shpërndarë nëpër rrjetet e ndryshme sociale. Ju mund të shihni disa nga këto foto të marra nga rrjetet sociale si Facebook, Flickr, GoPro dhe Photobucket.

2

3

4

Mos humbisni

vettingu

Vetting-u ngec te përkthimi, Kushtetuesja merr kohë para se t’i drejtohet Venecias

Në Gjykatën Kushtetuese ka nisur përkthimi në anglisht i ligjit të vetting-ut. Ky është një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.