E martë , 22 Gusht 2017
Kreu / Aktualitet / Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro

Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro

Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro

Që me hedhjen në treg të kamerës së fundit të kompanisë GoPro, Hero 4, janë shkrepur foto fantastike nga njerëz në të gjithë botën, foto këto që të lënë pa frymë. Kamera GoPro Hero 4 mund të regjistrojë video me rezolucion 4K me shpejtësi 30 pamje në sekondë. Ajo ka një ekran me prekje. Kamera është 12 megapikselë me hapje f/2.8.

Falë kësaj kamere janë realizuar një sërë fotosh shumë të bukura, të cilat janë shpërndarë nëpër rrjetet e ndryshme sociale. Ju mund të shihni disa nga këto foto të marra nga rrjetet sociale si Facebook, Flickr, GoPro dhe Photobucket.

2

3

4

Mos humbisni

Tritol presidentit të Kamzës, thotë se nuk ka konflikt me njeri

Zbardhen detajet e atentatit me eksploziv ndaj Presidentit të klubit të futbollit të Kamzës, Naim …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.