Kreu / Rozë / Flori Mumajesi, i lidhur me këtë superfemër?

Flori Mumajesi, i lidhur me këtë superfemër?

Flori Mumajesi, i lidhur me këtë superfemër?

Flori Mumajesi po përflitet se ka nisur një lidhje romantike me modelen kosovare Elita Rudi.

Fjalët kanë nisur pasi vetë Elida ka postuar një video me Florin.

elita1 Flori Mumajesi elita3

Mos humbisni

“Kam kaq ditë që bëj seks me motrën e gruas, nuk durova dot dhe e…”

LETRA E dashur psikologe, Prej disa javësh kryej marrëdhënie me motrën e gruas dhe kjo …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.