Kreu / Rozë / Elvis Pupa rikthet në ekran me një …

Elvis Pupa rikthet në ekran me një …

E dimë që ju ka marrë malli për komedianin Elvis Pupa, por duhet të prisni edhe pak pasi ai është duke përgatitur një projekt shumë interesant televiziv.

Ai u shfaq në Digitalb me programin humoristik “ M’fal për shprehjen”, ku së bashku me aktoren Elga Ceno sollën një sërë mini filmash komik, që u kthyen virale edhe në rrjetet sociale.

“Lart e Poshtë” e takoi aktorin e njohur në inagurimin e biznesit të Sinan Hoxhës, por përfituam për ti bërë edhe disa pyejtje rreth programit të tij të ri.

“Shumë shpejt do të jem producent i një show ku do të shfaq të gjitha aftesitë e mia në aktrim e këngë”, ka thënë Pupa.

I pyetur nga gazetarja Suada Daci nëse do të vijojë bashkëpunimi i tij me Eglën ai është shprehur:

Elvis Pupa:

Si thua ti për Eglën?

Gazetarja:

Duhet të jetë patjetër…

Elvis Pupa:

Kur të krijoj një agjenci divorci atëherë do të ndahem nga Egla”, është shprehur Pupa.

Ndërkohë që emrin e programit dhe logon televizive ku do të shfaqet na i ka lenë surprizë./revistawho

Mos humbisni

A e puthi Elvana në buzë? Kejvina Kthella tregon të vërtetën e asaj nate (VIDEO)

Ajo skenë bëri namin në rrjet! Por tani Kejvina Kthella, velina e “Xing me Ermalin”, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.