Kreu / Aktualitet / Edi Rama ngatërrohet, hipën në makinën e Ilir Metës
20151207160204888646

Edi Rama ngatërrohet, hipën në makinën e Ilir Metës

Edi Rama ngatërrohet, hipën në makinën e Ilir Metës

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga Parlamenti, pas nje seance plenare.

Pas diskutimeve të gjata për buxhetin e shtetit, kryeministri Edi Rama, që mbajti një fjalim super të gjatë, doli nga salla për t’u larguar me makinën e tij.
Por, në vend të të vetes, hipi në makinën e kreut të Kuvendit, Ilir Meta.

Deputetët Gramoz Ruçi dhe Taulant Balla i kujtuan se kishte ngatërruar makinën.

rama7-e1449479146709 rama13-e1449479155609

Mos humbisni

Prokurori gjerman

Prokurori gjerman: 3 kosovarët po planifikonin një sulm serioz

Policia gjermane arrestoi tre kosovarë pas një dyshimi për një sulm të planifikuar terrorist. Kosovarët …

2 komente

  1. I humburi se gjen deren e shpis se vet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.