Kreu / Horoskopi / Djema! Ja çfarë “e ndez” një femër në shtrat sipas shenjës së horoskopit!

Djema! Ja çfarë “e ndez” një femër në shtrat sipas shenjës së horoskopit!

Nuk duhet të vijë si surprizë fakti që femrat “ndizen” nga gjëra të ndryshme. Megjithatë, e dinit që femrat në dhomën e gjumit varen shumë nga shenja e tyre e horoskopit? Intv.al ju sjell se çfarë “e tundon” një femër në shtrat sipas shenjës së tyre të horoskopit:

1-Bricjapi: Të lidhen në krevat

Një femër me shenjën bricjapi, realisht e shijon seksin dhe arrin të shfaqë atë që di të bëjë më së miri. Ato pëlqejnë të lidhen dhe partneri t’i bëjë të luten për atë që duan.

2-Ujori: Gjithçka unike

Femrat ujori pëlqejnë që “gjërat” në krevat të jenë interesante. Ato duan të provojnë pozicione të reja, duan të jenë spontane.

3-Peshqit: Të shtrihen në pozicionin ne krah

Ato kënaqen kur partneri është para ose prapa tyre dhe pozicioni në krah, ju duket më intim.

4-Dashi: Doggy style (stil qeni)

Kjo shenjë e zodiakut merr një qasje të fuqishme dhe “dirty” në dhomën e gjumit. Ata e pëlqejnë seksin e egër dhe e dashurojnë stilin e qenit.

5-Demi: Stili i lugës

Për një femër të shenjës demi, stili i lugës është absolutisht më i miri. Ato duan të ndihen shumë afër me partnerin dhe ky stil është mënyra më e mirë për ta arritur.

6-Binjakët: Të flasësh pisët

Një femër me shenjën Binjakët, “vdes” kur partneri i saj flet pisët.

7-Gaforrja: 69

Duan të japin dhe të marrin në të njejtën mënyrë dhe asgjë më mirë se pozicioni 69 nuk mund ta bëjë këtë.

8-Luani: Të bësh seks në këmbë

Një femër Luan pëlqen të jetë nën kontroll gjatë seksit. Ata duan të bëjnë seks në këmbë, sidomosnë dush.

9-Virgjëresha: Pozicioni Misionar

Një femër Virgjëresha është shumë praktike dhe shumë e vëmendshme. Për ato, pozicioni misionar është më i rehatshmi si për ta ashtu edhe për partnerin e tyre. E si rrjedhojë kjo sjell një seks të mirë.

Peshorja: Të qëndrojnë mbi partnerin

Femrat peshorja duan të jenë mbi partnerin e tyre. Ato “ndizen” kur mendojnë se partneri i tyre po admiron trupin nudo ndërkohë që ajo ka kontrollin.

Akrepi: Gjithçka

Një femër Akrepi e dashuron seksin dhe për to s’ka rëndësi pozicioni. Gjëja më e rëndësishme për to është të kenë një partner shumë rezistent.

Shigjetari: Masturbimi

Masturbimi është një lojë e preferuar për një grua Shigjetari. Ajo e njeh mirë trupin e saj dhe ajo nuk ka frikë të kënaqë veten – me ose pa ju.

Mos humbisni

Zbuloni tradhtarët dhe besnikët sipas shenjave të horoskopit

Tashmë e dimë se yjet kanë një ndikim në jetën tonë dhe madje na tregojnë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.