Kreu / Kuriozitete / Çfarë tregon forma e buzëve të tua për ty? Do të habiteni me atë që do zbuloni

Çfarë tregon forma e buzëve të tua për ty? Do të habiteni me atë që do zbuloni

Ekzistojnë shenja që organet tona zbulojnë shumë për ne. Sot le të shohim se çfarë thonë buzët e tua për ty.

Buzët e mesme
Ata janë padyshim buzët më të përhapura. Ata nuk janë shumë të mëdha, por jo shumë të vogla. Këta njerëz janë shumë të qetë dhe neutralë, nuk shprehin hapur emocionet e tyre dhe preferojnë qetësinë para çdo gjëje tjetër.

Buza lart më e madhe se ajo poshtë
Ata janë më intensivë se mesatarja. Në disa raste ato janë shumë dramatikë, plot intensitet në të gjitha marrëdhëniet njerëzore. Megjithatë, përkundër këtyre vështirësive, ata duan në një mënyrë të paharrueshme. Kjo është arsyeja pse ata nuk janë kurrë të vetmuar.

Buza poshtë më e madhe se ajo sipër
Në përgjithësi, njerëzit me këtë karakteristikë janë arrogantë, sepse ata lakmohen nga të tjerët. Kjo formë është shumë tërheqëse. Kjo është arsyeja pse shumë gra vendosin të vërehen përmes buzëve të tyre.

Buzët e trasha
Ata janë lloji i buzëve që janë të dëshiruara nga njerëzit. Pa dyshim, gratë që kanë këtë lloj buzësh reflektojnë shumë feminitet, elegancë dhe bukuri.

Buzët e hollë
Të kesh buzët e holla nuk do të thotë të mos jesh i bukur. Ky lloj buzësh tregon një personalitet të pavarur dhe shumë inteligjent, i cili tërheq shumë të tjerë.

Buzë të balancuar
Ata janë njerëz të rezervuar dhe të kujdesshëm, pa frikë të thonë atë që ata mendojnë. Burrat i duan gratë me këto karakteristika.

Cila formë e buzëve ju përfaqëson? A e pasqyrove veten? Ndani me miqtë tuaj …

Mos humbisni

Cilin trendafil zgjodhe? Zbulo sekretin që nuk e di askush për ty

Nëse doni të dini më shumë rreth vetes, shikoni me kujdes këto trëndafila dhe zgjidhni …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.