E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë (page 5)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Soni Malaj hedh në gjyq Olti Currin, ja arsyeja

soni4_1466708274-4362157

Soni Malaj hedh në gjyq Olti Currin, ja arsyeja Këngëtarja Soni Malaj ka paditur në Gjykatën e Tiranës blogerin Olti Curri. Mësohet se padia është depozituar në datën 17 qershor të këtij viti, ndërkohë që seanca e parë do të mbahet me datë 21 korrik në orën 10: 30. Padia ka …

Lexo më shumë

20 fotot më të mira të Kim Kardashian në bikini

kk_1466271480-5421630

Janë bërë disa vjet që kur Kim Kardashian rriti familjen duke u martuar në një dasmë luksoze me Kanye West më 2014. Që atëherë Kim është bërë dy herë nënë. Pavarësisht gjithçkaje, Kim gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes për format e saj të famshme. Fëmijët nuk kanë ndikuar që …

Lexo më shumë

Çiljeta rrëfen orët e dhimbshme të operacionit

ciljeta-650x3581_1466233280-6880256

Ka pak ditë që këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga beri ndërhyrje në gjoksin e saj, ndërhyrje të cilën kishte vendosur të kryente në Itali me një nga kirurgët më të mirë të ndërhyrjeve estetike. Gjithçka vajti mirë dhe Çiljeta tashmë është kthyer në Tiranë prej disa ditësh. Në një intërviste …

Lexo më shumë

Fjolla Morina aksidentohet rëndë (FOTO)

Nje makine e tipit volkswagen, e cila eshte perplasur me bordurat e nje ure ne nje aksidenti ne afersi te fshatit Zemjen, ne superstraden Lezhe Lac.

Fjolla Morina aksidentohet rëndë (FOTO) Mësohet se këngëtarja kosovare, Fjolla Morina ka pësuar aksident të rëndë komunkacioni. Nuk dihet shumë për detajet e aksidentit, por ka qenë valltarja Donjeta Kosumi- Kallashi, ajo që ka publikuar lajmin bashkë me fotografinë nga vetura ku mendohet të ketë qenë këngëtarja Morina. “o zot …

Lexo më shumë

Bleona: Seks me De Biasin? Ja si u ndjeva

bleona

Hera e fundit që je mërzitur? Pardje (hahahahaha). Zënka e fundit që ke bërë? Unë nuk kam kohë për zënka dhe 10 vitet e fundit jam munduar të mbaj rrotull vetes njerëz me energji pozitive dhe ta rrethoj veten me pozitivitet… Jeta është shumë e shkurtër për të qenë e …

Lexo më shumë