Kreu / Rozë (page 5)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Këto janë fshataret më HOT në planet (Foto +16)

Për kalendarin e vitin 2017 kanë pozuar 12 austriake ‘përvëluese’ dhe vendi që kanë zgjedhur është pikërish ferma me traktorë dhe me hambarët e drithit. “Synimi i kalendarit të ri, – thotë Stefan Kast, krijuesi i kalendarit, – është që të tregohet sa intensivisht dhe me sa shumë energji punohet në fermerë”. …

Lexo më shumë

“Divorcohet” Edi Rama

​Në ka sistem që duhet të ishte më i përditësuar se të gjithë është pikërisht TIMS-i, një sistem elektronik, nëpërmjet të cilit kontrollohen hyrjet e daljet në kufi. Por pikërisht dje, ky sistem, kryeministrin e vendit e ka nxjerrë të divorcuar. Edi Rama rezulton i divorcuar dhe jo i martuar …

Lexo më shumë

E bënë edhe këtë Kallashi (FOTO +18)

Kallashi është emër që nuk lë ditë pa u komentuar nga mediet e po ashtu edhe nëpër rrjetet sociale nga ndjekësit e saj, shkruan Gazeta Blic. Kallashi ka publikuar disa  fotografi në rrjetin social snapchat ku ajo shihet e zhveshur e tëra, çfarë janë këto gjeste të Kallashit që nuk …

Lexo më shumë

Kjo superbombë angleze do t’ju nxehë në sekondë (Foto)

Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”. Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi. Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar …

Lexo më shumë