E martë , 21 Shkurt 2017
Kreu / Rozë (page 4)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

FOTO/ Prezantuesja e Top Channel ‘prezanton’ të dashurin

Gazetarja dhe moderatorja Elona Duro ka zgjedhur mënyrën më origjinale për të uruar festat e fundvitit. Ajo ka publikuar një foto duke u puthur me të dashurin e saj aktual. “Bëni dashuri, jo luftë! Gëzuar Krishtlindjet!”,-shkruan Duro krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Në këtë mënyrë ajo ka prezantuar …

Lexo më shumë

Ledina kërkon falje për fustanin e hapur

Pas gjithë jehonës që pati nata e parë e Festivalit të RTSH-së për shkak të veshjes jo të përshtatshme të këngëtares Ledina Çelos gjatë moderimit, i pritshëm ishte edhe reagimi. Ajo ka gjetur një menyrë elegante për të kërkuar ndjesë. Gjatë ditës së sotme në Instagramin e saj Ledina ka publikuar …

Lexo më shumë

Vera, Alketa dhe Valbona nën efektin e alkoolit (Foto)

Tre femrat e suksesshme të “ Dance with me” duket se kanë festuar në një mbrëmje të gjatë mes miqsh pas finales së spektaklit. Vera Grabocka pas kuintave, Alketa Vejsiu si moderatore e programit si dhe Valbona Selimllari në qendër të jurisë kanë mbajtur publikun për muaj në ekranin e Klan. …

Lexo më shumë

Më e bukura e botës shpallet Stephanie Del Valle

Stephanie Del Valle, 19 vjeç, nga Porto Riko u shpall mbrëmjen e djeshme Miss Bota 2016. Mbretëresha e bukurisë u shpall fituese në edicionin e 76 të konkursit të bukurisë , i mbajtur këtë vit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Është një nder dhe përgjegjësi e madhe të përfaqësosh …

Lexo më shumë

Si të zbukuroheni për ditët festive

Festat janë një rast i mrekullueshëm për të qëndruar bashkë. Duhet pranuar: atmosfera speciale na bën euforikë. Kemi nevojë të ndihemi të bukura, shumë të bukura. Të shkëlqesh me një dritë speciale, qoftë edhe për një moment, të paktën për një moment, harrojmë lodhjet e rutinës së përditshme. Ja disa …

Lexo më shumë

FOTOT/ Ronaldo darkon me të dashurën në Japoni

Cristiano Ronaldo është fotografuar në shoqërinë e të dashurës së tij të re, Georgina Rodriguez, duke u larguar nga një restorant japonez pasi kishin darkuar së bashku. Sulmuesi i Realit të Madridit, që u vlerësua edhe me Topin e Artë të këtij viti, u mundua të mos tërhiqte vëmendje, por …

Lexo më shumë

FOTOT/ Zhvishet Gigi Hadid

Gigi Hadid tashmë është një emër i njohur në fushën e modës dhe 21-vjeçarja aktualisht është një ndër modelet më të kërkuara. Bukuroshja është bërë pjesë e fushatës së “Stuart Weitzman” për koleksionin Pranverë 2017 të këpucëve dhe çizmeve për femra. Gigi shfaqet nudo, vetëm me një palë çizme nga …

Lexo më shumë