E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO
Bleona: Ja pse u fshi kënga ime

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO

Bleona Qereti arriti sukses me këngën e saj më të fundit “Take you Over”, e cila u rendit e pesta nga MTV. Por një lajm jo i mirë vjen për këngëtaren.

Kripi i 36-vjeçares Qereti nuk është aktualisht i disponueshëm në VEVO. Bleona ka sqaruar se video do të kthehet shumë shpejt në VEVO dhe se bëhet fjalë për një gabim teknik.

“VEVO ka një problem që do të zgjidhet brenda 24 ose 48 orëve, këtë më kanë thanë drejtuesit e këtij kanali”, thotë këngëtarja.

Ndërkohë presim që kanali të kthejë sërish këngën e Qeretit.

Mos humbisni

gerta-heta

Përlotet Gerta Heta: I jam lutur Zotit mos të dilja duarbosh nga spitali!

Gerta Heta ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e parë të vajzës së saj, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.