E mërkurë , 29 Mars 2017
Kreu / Rozë / Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO
Bleona: Ja pse u fshi kënga ime

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO

Bleona Qereti arriti sukses me këngën e saj më të fundit “Take you Over”, e cila u rendit e pesta nga MTV. Por një lajm jo i mirë vjen për këngëtaren.

Kripi i 36-vjeçares Qereti nuk është aktualisht i disponueshëm në VEVO. Bleona ka sqaruar se video do të kthehet shumë shpejt në VEVO dhe se bëhet fjalë për një gabim teknik.

“VEVO ka një problem që do të zgjidhet brenda 24 ose 48 orëve, këtë më kanë thanë drejtuesit e këtij kanali”, thotë këngëtarja.

Ndërkohë presim që kanali të kthejë sërish këngën e Qeretit.

Mos humbisni

Skena të ‘nxehta’. Olta Gixhari puth në buzë këngëtaren

Tashmë po mësohemi me skenat e nxehta që na dhuron shpesh herë aktorja Olta Gixhari. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.