Kreu / Horoskopi / Bëni kujdes! Kjo është shenja e horoskopit që ju urren më shumë

Bëni kujdes! Kjo është shenja e horoskopit që ju urren më shumë

Jeta nuk do të ishte interesante nëse të gjithë njerëzit që njohim do të na donin.

Padyshim kemi nevojë për armiq, të cilët mbi të gjitha na shtyjnë të luftojmë për të arritur perfeksionin tonë.

Por, nëse ende mendoni se nuk keni armiq, horoskopi ju tregon të vërtetën.

Ja prej cilës shenjë duhet të keni kujdes:

-Dashi

Akrepi. Ju urreni këdo që nuk mund të jetë i drejtë. Ju nuk më pëlqen që t’ju godasin pas krahëve, veçanërisht nëse bëhet nga persona që keni mbajtur afër. Ju jeni të dy agresiv, por në mënyra krejtësisht të ndryshme. Fakti që nuk i kuptoni dot, ju inatos pa masë.

-Demi

Binjakët. Ti nuk mund të durosh sesa të zymtë janë ata. Ju jeni tërësisht të hidhëruar nga pavendosmëria e tyre dhe ata ju bëjnë plotësisht të brengosur. Ata janë të paparashikueshëm, gjë që i bën ata të duken të tmerrshëm për ju. Ju përpiqeni t’i shmangni sa më shumë që të jetë e mundur, për t’i mbajtur ata larg.

-Binjakët

Bricjapi. Ju flisni shumë dhe Bricjapi kurrë nuk përpiqet t’ju dëgjojë. Ju nuk mund të qëndroni me njerëz kokëfortë që mendojnë se e dinë të gjitha. Si kundërveprim as ju nuk përpiqeni ta dëgjoni, sepse jeni të mërzitur plotësisht prej tyre.

-Gaforrja

Shigjetari. Ata janë ishit tuaj të pabesë. Ju u ishin kushtuar kaq shumë atyre dhe ata mund të kenë dhënë ose marrë nga ju. Në thelb, një Shigjetar është i destinuar të dëmtojë ndjenjat e Gaforres, gjë që i bën ata armiq për jetë. Gaforrja kurrë nuk do ta shkatërrojë atë plotësisht, por me goditje hera herës.

-Luani

Virgjëresha. Kjo luftë pushteti kurrë nuk është e destinuar të përfundojë mirë. Ju doni pasues të verbër, ndërsa një Virgjëreshë dëshiron që gjithçka të jetë e përsosur. Ata ju bëjnë shumë pyetje dhe kjo ju bën absolutisht përbuzës ndaj tyre.

-Virgjëresha

Gaforrja. Ata janë tërësisht të pamatur dhe kjo juve ju acaron pamasë. Ata padyshim ndjekin zemrën e tyre dhe jo mendjen, për të cilën ju mendoni se është budalla. Ju urreni çdo rrëmujë që nuk mund të pastroni, dhe Gaforret janë vërtet përtej fushës suaj. Kjo është një rrëmujë e nxehtë që nuk mund ta prekni.

-Peshorja

Ujori. Ata janë pengesa juaj. Në letër, ju duhet të jeni miq. Por ju nuk mund të pranoni një opinion, paragjykim ose dikush që mund të jetë aq i ftohtë. Ju dëshironi të jeni të lavdëruar dhe një Ujori nuk do ta bëjë kurrë këtë për ju. Ju do të vazhdoni të përpiqeni t’i fitoni, ndërkohë që fshehurazi i urreni.

-Akrepi

Peshorja. Ju gjithmonë ndiheni sikur ata po fshehin diçka. Ata e kanë këtë shkëlqim jashtë dhe ajo juve ju ngatërron. Nëse ata kanë ndonjë sekret, ju jeni shumë të dyshimtë nëse është mirë apo jo. Ju urreni njerëzit e pandershëm dhe të rremë dhe filloni t’i bëni ato të vuajnë.

-Shigjetari

Demi. Ju nuk mund ta kuptoni se si dikush është kaq i mërzitshëm dhe dembel. Një Dem është vetëm e kundërta e gjithçkaje që vlerëson. Nëse ata nuk ju ngacmojnë, nuk dëshironi as ju që të reagoni. Ju i shikoni ata si një pengesë që nuk doni t’ja mbingarkoni vetes.

-Bricjapi

Peshqit. Çfarë janë Peshqit duke menduar? Ju nuk përpiqeni ti kuptoni ata dhe shihni ëndrrën dhe idealizmin e tyre si një dobësi. Ata kurrë nuk kanë bërë ndonjë gjë dhe ju mendoni se janë krejtësisht të padobishëm.

-Ujori

Luani. A nuk e dinë ata se ju jeni gjithmonë të drejtë? Ju e urreni faktin se ata gjithmonë përpiqen të jenë përgjegjës dhe mendojnë se janë të mbivlerësuar plotësisht. Ju mendoni se jeni më superior ndaj tyre, por çështja është me të vërtetë që jeni shumë i ngjashëm.

-Peshqit

Dashi është armiku juaj i betuar. Ju jeni një person mjaft i heshtur dhe lundroni nëpër jetë pa u shqetësuar. Sidoqoftë, një gjë që ju pish qetësinë dhe nxjerr në pah anën tuaj agresive, janë njerëzit e këqij. Pikërisht, të gjitha cilësi të gjendura tek Dashi.

Mos humbisni

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e mërkurë 21 shkurt 2018

Dashi Do të mërziteni me ata që nuk ju kuptojnë, dhe që duan të kenë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.