Kreu / Rozë / Askush nuk e dinte, këngëtarja e njohur shqiptare punon në Postë /Foto

Askush nuk e dinte, këngëtarja e njohur shqiptare punon në Postë /Foto

Ajo ka më shumë se 20 vite që i mungon skenës shqiptare. Sot, Burbuqe Rada, ka një tjetër profesion, shumë larg muzikës.

Olti Curri ka shkruar në Facebook se këngëtarja e njohur sot është një punonjëse e Postës Shqiptare.

“Sot në zyrat e Postës Shqiptare takova këtë këngëtare që mësova se punonte aty… A dini të më thoni si quhet?”- ka shkruar në postim Curri, ndërkohë që ndjekësit e tij kanë komentuar menjëherë se bëhet fjalë për Burbuqe Radën, këngëtaren e “Mes dritash”, “Ngremë dollinë” etj.

 

 

Mos humbisni

Habit adoleshentja shkodrane: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Një vajzë ka rrëfyer ngacmimet seksuale që i bën vazhdimisht fqinji i saj. Vajza thotë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.