Kreu / Rozë / Alketa i bën “gropën” Marinës. I merr …

Alketa i bën “gropën” Marinës. I merr …

Dje bëri bujë lajmi se Marina Vjollca do të prezantonte emisionin më të ri që do të nisë në Tv Klan “Ferma”.

Ama siç duket kjo çështje ka marrë një rrjedhë tjetër.

Është Revista Class ajo që shkruan se programi ‘’Ferma’’ do të vijë në drejtimin e Alketa Vejsiut.

“Ferma” do të jetë në format ku personazhe të njohur, do provojnë veten duke jetuar si në një fermë, do të nisë në prill dhe do të shfaqet të dielave në mbrëmje.

Po Marina Vjollca?

Mos humbisni

Flori Mumajesi do t’iu bëj të qeshni me këtë video

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur të estradës. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.