E hënë , 24 Tetor 2016
Kreu / Shëndet / 4 hapa për të ndaluar një fëmijë që qan
pediatri-zbulon-kat-euml-r-hapa-p-euml-r-t-euml-ndaluar-nj-euml-f-euml-mij-euml-q-euml-qan-euml-video_hd

4 hapa për të ndaluar një fëmijë që qan

pediatri-zbulon-kat-euml-r-hapa-p-euml-r-t-euml-ndaluar-nj-euml-f-euml-mij-euml-q-euml-qan-euml-video_hd

Dr Robert C Hamilton pretendon se e ka gjetur mënyrën magjike, për të ndaluar një fëmijë që qanë.

Mjeku nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, thotë se teknika e tij e quajtur “Mbajtja”, ka gjithmonë efekt dhe nuk dështon asnjëherë.

Mjafton që bebes që qanë, të ja kapni duart dhe të ja mbështesni për gjoksi.

Sigurohuni, që po e mbani mirë me njërën dorë, transmeton Telegrafi.

Dorën tjetër vejani në të pasme dhe kthejeni fëmijën në 45 shkallë.

Kjo besohet të jetë një mënyrë e mirë, për të qetësuar dhe ndaluar një fëmijë që qanë.

Videon që e ka plasuar Dr Hamilton në YouTube, është parë afro një milion herë brenda tre ditësh.

Mos humbisni

këmbët

Mbrojini këmbët tuaja, mund t’ju zbulojnë shumë probleme shëndetësore

Me siguri keni dëgjuar shumë herë që këmbët janë pasqyrë e shëndetit. Ja cilat paralajmërime …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.