Kreu / Rozë / Zbulohet pozicioni më i ri i seksit
Horoskopi seksual

Zbulohet pozicioni më i ri i seksit

Udhëzim: Shtrihuni barkas në krevat, pastaj afrojani skajin e krevatit pranë vetes ashtu që koka dhe duart të varen nga krevati, duke u mbajtur me duar në dysheme. Partneri juaj do të shtrihet mbi ju (sipër jush) me këmbët midis këmbëve tuaja.

Përse ky pozicion është i shkëlqyeshëm? Meqenëse këmbët e tij gjenden midis tuajave, mund të prisni veprime të shpejta jashtë-brenda me sasi të madhe sensacioni, transmeton Telegrafi.

Për shkak të pozës suaj “me kokë teposhtë”, gjaku ngadalë do të shkojë në tru gjë që do të krijojë ndjenjë të papërshkrueshme, jashtëtrupore erotike.

Këshillë: Mbështillni kyçet përreth pulpave të këmbëve të tij në mënyrë që ta “mbërtheni” menjëherë, pastaj provoni të kapni ritmin rrethor për ndjenë sa më të mirë.

Kjo pozë është e përsosur për penetrim të thellë dhe për seks cilësor, prandaj mbyllni sytë dhe kënaquni në çdo çast.

Mos humbisni

Këngëtarja e famshme shqiptare ka nevojë për një mashkull /Foto

Këngëtarja e famshme shqiptare prej vitesh tashmë është pjesë e njërës nga shtëpitë diskografike më …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.