Kreu / Rozë / Xhesika Ndoj publikon letrën: Ja çfarë më shkruan deputeti

Xhesika Ndoj publikon letrën: Ja çfarë më shkruan deputeti

Portali TetovaSot zbulon letrën me shkrim të deputetit dërguar këngëtares seksi Xhesika Ndoj. Një letër si në kohërat e vjetra deputeti i lutet këngëtares që mos e zbulojë emrin e tij si dhe i premton çdo shumë parash në këmbim të sekretit që do mbajë këngëtarja.

“Përshëndetje Xhesika

Uroj të jesh mirë në pamundësi të takohemi përballë që të flisnim kam parë shumë portale dhe që ke pranuar publikisht në lidhje me propozimin tim. Nuk e mendova që do të merrje për ofendim!

Por dua të them që mos bie pre e provokimeve të askujt të publikosh emrin tim pasi, ti e din arsyen. Mos mashtro nga ana e pasurisë që të kanë ofruar, nëse do të nevojitet para, do ti jem un ai që do të paguajë, shpresoj të shihemi një dit për mirë” – thuhet në letrën e deputetit i cili sipas Xhesikës i është dërguar një mikeshës së saj që t’ia sjellë më pastaj Xhesikës.

Xhesika Ndoja është këngëtarja më e përfolur ditëve të fundit e cila ka pranuar të flasë hapur për ofertat marramendëse që i bëhen nga deputet e ministra për të pasur atë si të dashur e për të jetuar një jetë sheikësh”.

xhesika

Mos humbisni

Burri nga Pogradeci lë gruan, shkaku që ai jep habit dëgjuesit: Tani dua një që…

Nje deklarate e forte eshte bere sot ne emisionin e Aldos. “Unë jam ndarë nga …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.