Kreu / Rozë / Xhensila Pere: Kam bërë seks mbi deve (VIDEO)

Xhensila Pere: Kam bërë seks mbi deve (VIDEO)

Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. E bërë e famshme në një reality-show në Shqipëri, ajo ka deklaruar sot në Oktapod se do të braktisë Shqipërinë. Ka qënë një vit i suksesshëm për të në biznes dhe këtë gjë do ta vazhdojë dhe më tej. Ndërkohë tregon se ka punuar më 99 meshkuj, që e trajtonin shumë mirë Xhensilën, madje dhe tani vazhdojnë dhe i dedikojnë këngë.

Një tjetër deklaratë e guximshme e saj ka ardhur në Oktapod. Pyetjes së moderatorit Hyska, se cili ka qënë vendi më anormal që ka kryer marrëdhënie seksuale, Xhensila ka treguar: “Kam kryer marrëdhënie seksuale mbi deve, në këtë pozicion…”. Më tej vajza provokuese, me një nga këngët e preferuara të saj, ka kërcyer në kubin e Oktapod përballë të ftuarave dhe publikut duke treguar linjat e saj. E veshur me reçipeta dhe mbathje dhe një rrjetët të zezë sipër, Xhensila tregoi dukshëm gjoksin dhe vithet e saj.

Mos humbisni

Gjeste që tregojnë se një femër është e interesuar për ty

Kur gratë ndjehen të tërhequr nga ju, ato shpesh janë jashtëzakonisht delikate. Këtu janë shenjat …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com