Kreu / Botë / [VIDEO] Tmerrohen pasagjerët, avionit i fluturon dera

[VIDEO] Tmerrohen pasagjerët, avionit i fluturon dera

Pasagjerët e një avioni të kompanisë Dana Air ka kaluar caste tmerri gjatë uljes në aeroportin e Lagos, Nigeri.

Papritmas dera e daljes emergjente u shkëput dhe u rra brenda aeroplanit, duke rrezikuar edhe të godiste një nga pasagjerët.

Pamjet e filmuara nga pasagjerët, të cilët pasi i kaloi rreziku marrën celularët dhe filmuan.

Mos humbisni

Policia jep detaje/ Zarfi kërcënues për Meghan Markle dhe Princ Harryn

Një zarf i ardhur në adresë të Princ Harryt dhe të fejuares së tij Meghan …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com