E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Video 100% nudo e Shkëndijës në dush (+18)
Video 100% nudo e Shkëndijës në dush

Video 100% nudo e Shkëndijës në dush (+18)

Video 100% nudo e Shkëndijës në dush pas “sportit” (+18)

Eshtë publikuar një video që e shfaq këngëtaren Shkëndije Mujaj totalisht të zhveshur në dush. Tashmë njihet për performancat e saj seksi.

Megjithatë, Shkëndija ka shokuar me një video të re plotësisht të zhveshur nga dushi.

Ajo thotë se këtë video e ka publikuar pas “sportit”. Për çfarë sporti nuk dihet…

Mos humbisni

elvana-gjata

Elvana Gjata publikon këngën e re në bashkpunim me Capital T dhe 2Po2 (VIDEO)

Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj tëre në bashkpunim me dy këngatarët e tjerë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.