Kreu / Kulturë / “Vdes Sabri Fejzullahu”, vjen reagimi pas lajmit në media

“Vdes Sabri Fejzullahu”, vjen reagimi pas lajmit në media

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të rreme që qarkulluan mbrëmjen e kaluar, ku thuhej se ai kishte ndërruar jetë prej një aksidenti.

Fatmirësisht, ai gëzon shëndet të plotë por familjarët e tij janë prekur shumë nga këto shkrime.

Personi i parë që reagoi ishte bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, e tronditur por i qetësoi të gjithë duke treguar se vjehrri i saj është shumë mirë. 

Mos humbisni

Na preku, Merita Halili ka kaluar një periudhë të vështirë, fliste me gjeste dhe shkrim sepse…

Merita Halili, këngëtarja më e njohur e ekranit shqiptar dhe e dashur për publikun ka …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.