Kreu / Rozë / Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri…

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri…

Pas shumë përpjekjesh shpresoj akoma të gjej personin e duhur.

1 – Jam Stelina me banim prej shumë vitesh në Tiranë por me origjinë nga jugu, jam shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha të jetë 45-52 vjeç (kuptohet këto cilësi i kam edhe vetë, asnjëhere s`do kërkoja nga tjetri ato që si kam vetë). I interesuari të lër numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ia lejmë takimit. Stelina.

2 – Përshëndetje, jam Megi 20 vjeç, kërkoj një djalë emigrant në Zvicër, të jetë i gjatë dhe simpatik. Mosha ti përkasi të 30-ave. Kush është i interesuar të më lër numrin e telefonit. Ju mirëpres.

3 – Jam një femër beqare , me arsim të lartë, simpatike , e rregullt nga të gjitha drejtimet, me kulturë , me gjatësi 1 e 60 cm , jetoj në Tiranë dhe jam në kërkim të një partneri për lidhje serioze dhe për familje. Personi të jetë në moshën mbi 50 vjeç , pa vese , me arsim të lartë, simpatik , me kulturë, me gjatësi mbi 1 e 70, me status beqar. Kush i plotëson këto kritere te lërë numrin e celularit në gazetë.

Mos humbisni

Histori +16/ Bëra seks me një grua të martuar, por më pas u tmerrova

Një djalë i ri mendoi të rrezikonte për një natë pasioni por pasojat ishin të …

176 komente

 1. Prsh jom kosovar jetoj ne gjermani kerjoj te njifem me nje vajz syrjoze. Per iteresa syrjoze meshum nrr im +4915774184167

 2. jam beni 40 vj nga dr. interesohem per vajza. ska rendesi mosha.. 0695513313.

 3. Jam 51.vjecar kerkoj nje lidhje serioze jam shum aktiv ne cdo sendnr.0037744-153-121

 4. Pershendetje jam nje djal 21 vjec dhe kerkoj nje femer per lidhje serioze. Une ofroj sinqeritet , dashuri dhe argetim. Te intersuarat te me lejne nje nr kontakti telefon ose email
  flm

 5. Jam cimi nga dr. Jam 40 vj. Interesohem per nje vajze, ska rendesi mosha.. Nr. 0666293504..

 6. Pershendetje …Jam Berti 44 vjec nga Tirana me origjine nga Permeti,, nga gjendja ekonomike jam mire,, kerkoje ndonje mikeshe per te pire kafe mbasditeve ose per fund jave,,nuk do te zhgenjeheni,,nr im i cel eshte 0675673175,,,mirepres sms

 7. Jam Iliri dhe jam i interesuar vetem per stelinen. Nr im 0697268955

 8. kush eshte i interesuar per takime me vajza tme bej email nokaalbert2@gmail.com

 9. Pershendetje djale beqar.

  Te kerkoj jo me pak se 37 vjeç dhe jo me shume se 43.
  Te paraqitshem, sadopak sportiv, me arsim te larte dhe mbi te gjitha me karakter te forte.

  Une jam 36 vjeçe, me origjine nga Vlora, 170 cm, shume e rregullt ne paraqitje dhe me cilesite e nevojshme per nje vajze.
  Kam jetuar shume vite jashte vendi tone, keshtu qe jam e hapur dhe ndaj nje njohjeje me nje djale qe jeton ne Europe ose Kanada.

  Londina

 10. Pershendetje.Jam 27 vjecar nga Kosova dhe jetoj n Gjermani. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe per martese. Mosha e preferuar: 20-26 vjecare.E-Mail: ar_lind@outlook.de

 11. pershendetje jam armando 34 vjec dua te lidhem me nje vajz per lidhje serjoze.nr 0686361083

 12. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Me shume respekt Ali Uka Peje

 13. Jam 28 vjec kerkoj te njoh nje vajze per lrdhje serjoze nga sh mesme

 14. Pershendetje.Une quhem Arlind.Jam 27 vjecar nga Kosova dhe jetoj n Gjermani. Kam deshire te njoftohem me nje vajze per lidhje serioze dhe per martese. Mosha e preferuar: 20-26 vjecare.E-Mail: ar_lind@outlook.de

 15. Per stelinen ose per ndo nje femer tjeter qe kerkon lidhje sekrete jeni e mirepritue te telefononi ne numrin 0683292433

 16. pershendetje jam nje djal 31 vjec quhem taulant dhe kam deshir te njoh nji vajze ktu per lidhje serioze te jet besnike dhe e sinqert kto jan ato qe un kerkoj tek nji femer sepse keshtu mund te fillojm nje hap pra per nji te ardhme banoi ne tirane shpresoi te gjejm nje vajz te mbare 🙂 ketu gjithsesi nese ndonje vajze ka deshir te me njohi si djale po ju lej nr e cel 0665217163 ju mirpres 🙂

 17. Prsh jom kosovar jetoj ne gjermani kerjoj te njifem me nje vajz syrjoze. Per iteresa syrjoze meshum nrr im 015175770451

 18. Vetëm për lidhje serioze. 35 vjeç jetoj nfranc. pizodaniele@yahoo.it

 19. Prsh.. jam e interesuar vetem per nje lidhje serjoze. Jam 29 vjece e divorcuar me nji femij.

 20. Prsh.. jam e interesuar vetem per nje lidhje serjoze. Jam 29 vjece e divorcuar me nji femij. Per kontakt borshfier@gmail.com

  • pershendetje julja mund te me kontaktosh ne fb dritan,kuka@hotmail,com

  • Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje

  • Pershendetje Julia.
   Rastesisht lexova lajmerimin tend.
   Jam 40 vjec / 176 / jetoj ne gjerm
   Ns ke deshir kontaktojm ne email e tel

  • Jam albani 27 vet numri im esht 049657824

  • Albani mind me bisdu new vacp049657824

 21. per lela 38 vjece, erikk hoxha fb im. jam per takime me ndonje zonje me te madhe se une, kuptohet teper sekret. jam 30 vjec

 22. jom lenc tironci jam beqar 37 vjec keroj i goc per martes me pelqen shum ixhozi mas bixhozit i fus naj got raki mas ragie shkoj ke naj dashnore kush t e me vi ne men po pati naj goc per marte jam gati e du te mos me rruk karin kur kam lon naj lek ose kam pi naj got raki dhe te ket nje pune mbi 2 mije euro ne muaj

 23. Jam doktore i letersise komperative boterore,autor i tridhjete e dy librave,…per me shume te spjegoj me vone gjate kontaktit qe do ta bejme.Une,pra kerkoj nje vajze serjoze,te jete ne gjenje te rregullt per lindje,mos te bej mashtrime.nr.o49-191-894

 24. Jam i interisuar per nje vajze serjoze te jete 35 vjeqare

 25. kerkoi nje goc te moshes 21 22 vjeçe per qedhime serjoye goca te jet e bukur e gjat dhe elegante 0695261293 numri kontaktit ju mirpres

  • Jam agimi 52 vjeq jetoj ne ch krkoj nji femer serjoze per martes ju lutem vet ato femra qe mete vrtet kan mendime te njejta net me shkrujn prparsu kan ch gjerman franc itali ju mir pres

 26. ju mirpres ylla ju puth leo
  0695261293

 27. kerkoj nje vajze serjoze,jo me te vjeter se 30-35 vjeqare

 28. selina jam nusreti nga ks pr kontaktojm ne nr tel.+37745526284

 29. Stelina ,kthehu nje here ne FIER ndoshta perputhen tekendshat, me c’prezanton

 30. Stelina,ktheu nje here ketej nga FIERI me c’prezantuat trekendshat barabrinjes perputhen ngaqe kane brinje te barabarta. Pune stabel me rroge te mire. 0694255590

 31. Pershendetje! Jam nje djal Durrsak(i lindur ne Durres) me banim ne Londer. Jam Britanik me nenshtetesi. Kam vendosur te shes shtepine ne Londer dhe te shperngulem ne Itali. Nderkohe kam deshire te njihem me ndonje vajze serjoze(kjo sdo te thote pa lidhje ne te kaluaren, sepse e dime qe eshte jo praktike dhe e pamundur ne Shqipri). Kerkoj dike me logjike dhe jo egoiste(qe mendon vetem per veten e saj). Jam nje djale I thjeshte, muskuloz, dhe gjithmone kam punuar ne Kolegje ne Londer. Jam I hapur se ku mund ta krijoj familjen time, Londer, Itali, Hollande, Gjermani ejera sepse kam nenshtetesi te tille qe “the sky is the limit”. Kerkoj nje vajze jo fodulle dhe te thjeshte, shkolla e larte sme intereson, me intereson qe vjen nga nje familje e mire dhe dike qe do te me kuptonte vetem me shikim. Jam 175 cm, sportiv(muskuloz), jam shume i mbajtur, di te gatuaj, nuk jam tip qe pres te me mbaj gruaja etjera. Nese ju interson ju lutem me dergoni mesazh ne Whatsup 0044 7447924908. Ne korrik jam ne Durres me pushime per nje muaj, si rrjedhim do ishte ideale per ndonje njohje serjoze. Ju lutem vetem njohje serjoze(nuk jam I interesuar ne dicka kalimtare apo per qef/per te kalu kohen.
  Eduard

 32. Pershendetje jom nje kosovar 35 vjeqar kam deshira te njiefem menje vajz nga shqiria Po Jet sinqert ket iteresea syrjoze Po meshum ju pres. Ne ket Nr Timon +4915774184167 vier

 33. dua vetem xex

 34. Jam barfhl dua nje lidhje te fsheh

 35. Jam baba i ni vajze kosovare jetoj ne franc deshiroj qe vajzen ta martoj me nji kosovar si pas traditave tona

 36. Prshendetje. Ju per gjigje m vajzav se kam iteresa serjoze te menkutaktojn nga mosha 25 deri 35 flm Ner +4915774184167 Viber

 37. Pershendetje jam nje burr 42 vjecar kam 3 femi me mua. Jam i divorcuar me dokumente kerkoi nje femer seriose pa femi dhe mos te jet shum e shendosh me trup…jetoi ne itali….numri +39 3495521482…ose rizvandjaferi@gmail.com

 38. jam ermali 31 vj jam i intereauar per nje lidhje sekrete un jam i martuar. kush esht e interesuar te me telefonoj ne 0698874314.

 39. Kerkoj nje femer per sex ne rrethin te Frankfurt edhe Mainz Wiesbaden jetoj vetum ne banes jam 32 vjeqar te interesuarat net Japin koment une ja jap numrin

 40. Prsh jam nje djale 32 vjec jetoj ne norvegji ,Oslo
  Kam deshire te njihem me ndonje femer kush esht e interesuar
  Te komentoj ose te me ler email 😉

 41. Albani mind me bisdu new vacp049657824

 42. Jam zaimir nga lushnja 27-28 vjec jame interesuar per vajzen tuaj nr 00306994943597

 43. Jom albani aka done vajz so esht eitersume per takin 100 evro ika 049657824 ne vacup mundi me bisedu

 44. Pershendetje! Jam Aleks nga tirana me dy universitete, banoj ne stamboll. Ne pune e shpi. Kerkoj nje femer simpatike dhe te kulturuar te kalojme ditet e vitit te ri ketu….. Ndoshta dhe njihemi me mire. aleks.tajlor@hotmail.com faleminderit

 45. Jam. Julian beqera.me.lidhe.me vajza nga.mosha.24.une. Rrin.ne. Kavaj .jam.me.mosha.27.Julian.Ky.numrin.0675658147

 46. Une .po. PSE vajza bukuroshe lidhe. Marsida.une.jam.Julian.kavaj.

 47. Ckemi.kukull.ana.jam.Julian nga.kavaj .ky.nr.0675658174

 48. jam nje zoteri 46 vjec i ndare baba i dy vajzave 22 e 18 vjece jetoj shume vite ne greqi kerkoj nje zonje te jet ne moshen 30 , 40 vjece dhe te jetoj ne greqi me dokumente,,, tel 00306949122857…

 49. prsh..do te doja qe te njifja nje vajze ose nje mami per lidhje te fshehta dhe seks ju mipres..0696144020..dhe kundrejt pagese nuk eshte problem

 50. pershendetje jam 46 vjec jam nje zoteri i ndare jetoj shume vite ne greqi ,jam larg veseve te keqija kerkoj lidhje seriose per jetese nje zonje te jet nga mosha 30 .deri ne moshen42 vjece te jetoj ne greqi te jete njeri i sinqerte jo genjeshtra te jete simpatike e kulturuar te jetojme te lumtur per keto vite qe na kane ngelur pres tel,00306949122857

 51. pershendetje jam adi 46 vjec jam nje zoteri i ndare jetoj shume vite ne greqi ,jam larg veseve te keqija kerkoj lidhje seriose per jetese nje zonje te jet nga mosha 30 .deri ne moshen42 vjece te jetoj ne greqi te jete njeri i sinqerte jo genjeshtra te jete simpatike e kulturuar te jetojme te lumtur per keto vite qe na kane ngelur pres tel,00306949122857

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.